قوانین سرویس ها

قوانینی که برای سرویس های طرح روز وجود دارد و کاربران باید رعایت نمایند به شرح زیر می باشد:

مقررات استفاده از پلن های میزبانی وب
– ارسال هرگونه اسپم یا ایمیل های تبلیغاتی توسط هاست ارائه شده ممنوع می باشد درصورت مشاهده سرویس مورد نظر مسدود خواهد شد و با تضمین و تعهد شما سرویس باز خواهد شد. اگر برای دومین بار تکرار شود سرویس مذکور حذف خواهد شد.

– روی هاست نباید اسکریپت های مخرب مثل شل بارگذاری شود در صورت مشاهده هاست مورد نظر مسدود خواهد شد.مسئولیت محتوای سایت ها به عهده خود مدیر سایت است اما درصورت مشاهده سایت هایی که از قوانین جمهوری اسلامی پیروی نمی کنند اخطار داده خواهد شد و تا ۲۴ ساعت محتوای مورد نظر باید از سایت حذف شود که در صورت انجام نشدن هاست مورد نظر مسدود خواهد شد.

– درصورت عدم تمدید هاست سرویس مورد نظر مسدود خواهد شد و درصورتی که صورتحساب ارسالی پیگیری نشود، بعد از یک ماه سرویس شما حذف خواهد شد.

– از هاست میزبانی وب به صورت روزانه و هفتگی بک اپ به صورت اتوماتیک در سرور جدا تهیه می شود که امنیت فایل های شما را تامین خواهد کرد اما بازهم ما تضمینی برای از بین نرفتن اطلاعات شما نمیکنیم هرچند که احتمالش بسیار ضعیف است و همچنین لازم به ذکر است که مسئولیت گرفتن نسخه پشتیبان برای استفاده خود کاربر ، به عهده کاربر می باشد و بک آپی که توسط سرور گرفته می شود تنها برای مشکلات احتمالی سرور می باشد.

– امکان استفاده از رپیدلیچ در میزبانی وب وجود ندارد و در صورت مشاهده سرویس مورد نظر مسدود خواهد شد.

– با توجه به اینکه اکثر سرویس های میزبانی وب طرح روز امکانات نامحدود از جمله پارک دامنه، پهنای باند و… دارد کاربر نباید از منابعی که در اختیار دارد استفاده غیرقانونی نماید و فشار روی سرور بیاورد در غیر این صورت سرویس مسدود خواهد شد.

مقررات گارانتی عودت وجه

– طرح روز ۷ روز برای سرویس هایی که امکان کنسل دارند گارانتی بی قید و شرط عودت وجه را تضمین میکند.

– گارانتی عودت وجه در صورتی که از سرویس استفاده خلاف قوانین صورت بگیرد از جمله قوانین جمهوری اسلامی و قوانین دیتاسنترها شامل سرویس مورد نظر نخواهد شد. (به زبان ساده تر کاربر نمی تواند با تخلفی که با سرویس انجام داده از این گارانتی استفاده کند)

– انواع پسوند دامنه ها شامل این گارانتی نخواهد شد

– برای سرور اختصاصی در صورتی که دیتاسنتر امکان کنسل را برای ما فراهم کند برای کاربر می توانیم گارانتی عودت را تضمین کنیم.

قوانین بیشتری اضافه خواهد شد و کاربران باید قوانین را مطالعه و پیروی کنند .